Nasz sklep internetowy stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu. Więcej informacji czytaj. zamknij
Informacja ze sklepu

REALIZACJA ZAMÓWIEŃ
 

Kiedy zamówienie zostanie zrealizowane i co to oznacza?

 1. Zrealizowanie zamówienia oznacza, że zostało ono skompletowane, wystawiono do niego fakturę i przygotowano je do wysyłki lub odbioru osobistego w magazynie e-sklepu Taniakarma.
   
 2. Zasady realizacji zamówień.
 • Każde zamówienie złożone i opłacone w dzień roboczy, do godziny 15-tej, zostanie zrealizowane jeszcze tego samego dnia. Tak samo jest w przypadku zamówień płatnych gotówką przy odbiorze.
   
 • Jeśli zamówienie zostało złożone i opłacone po godzinie 15-tej lub dnia wolnego od pracy, to zostanie ono zrealizowane w najbliższy dzień roboczy. Tyczy się to również zamówień płatnych gotówką przy odbiorze.
   
 • Zamówienia płatne przelewem bankowym realizowane są dopiero, gdy pieniądze wpłyną na konto e-sklepu Taniakarma.

 • Dostawę realizujemy na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Kiedy zamówienie w  zostanie doręczone i jaki jest koszt jego dostawy?

 1. Zamówienia doręczane kurierem
 • Opłacone zamówienia wysyłane kurierem, docierają do klientów następnego dnia roboczego po ich zrealizowaniu. Tak samo jest w przypadku zamówień płatnych gotówką przy odbiorze. Jeśli  kurier nie zastanie klienta, kolejna próba doręczenia zostanie podjęta następnego dnia roboczego. Przesyłki doręczane są w godzinach 8-16.
   
 • Do zamówień doręczanych kurierem o wartości powyżej 89zł oraz odbieranych osobiście w magazynie e-sklepu Taniakarma nie jest doliczany żaden dodatkowy koszt związany z powyższymi operacjami - wysyłka jest gratis!
   
 • W przypadku zamówień doręczanych kurierem o wartości poniżej 89zł, doliczany jest koszt wysyłki w wysokości 9,90zł

         2. Zamówienia odbierane w paczkomatach InPost
 • Opłacone zamówienia w sieci InPost, docierają do paczkomatów następnego dnia roboczego po ich zrealizowaniu. Klient może je odebrać zaraz po otrzymaniu od InPost odpowiedniej informacji. Paczkomaty są czynne 24h na dobę.
   
 • Do zamówień o wartości powyżej 89zł odbieranych w paczkomatach, nie jest doliczany żaden dodatkowy koszt związany z powyższymi operacjami - wysyłka jest gratis!
   
 • W przypadku zamówień o wartości poniżej 89zł odbieranych w paczkomatach, doliczany jest koszt wysyłki w wysokości 8,20zł
         3. Paczka w Ruchu
 • Paczki są wysyłane po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie. Przesyłki docierają do wybranego kiosku w ciągu 2 dni roboczych od momentu przekazania firmie Ruch.
 • Koszt dostawy: powyżej 50zł dostawa gratis, poniżej 50zł - 3,99zł
 • aby uzyskać więcej informacji >kliknij<

Kiedy i jak złożyć zamówienie w e-sklepie Taniakarma, aby otrzymać je najszybciej?


W celu szybkiego otrzymania zamówienia najlepiej złożyć je w odpowiednim czasie i wybrać opcję zapłaty przez PayU lub płatność gotówką przy odbiorze.

Dla przykładu zamówienie złożone w czwartek do godziny 15-tej, opłacone przez PayU lub płatne przy odbiorze, zostanie zrealizowane i wysłane jeszcze tego samego dnia, natomiast kolejnego doręczone.

Jeśli zamówienie wpłynie po godzinie15-tej, wtedy zostanie zrealizowane i wysłane w piątek a do klienta dotrze dopiero w poniedziałek. Opóźnienie w realizacji zamówienia może spowodować też dokonanie płatności za nie przelewem bankowym, ponieważ zostanie ono zrealizowane dopiero po wpłynięciu pieniędzy na konto sklepu.

Dostawy

     

Copyrights

Wszelkie znaki towarowe, loga producentów oraz nazwy użyte na stronach sklepu, należą do ich prawowitych właścicieli, użyte zostały jedynie w celach informacyjnych.

Newsletter

Zamów informacje o nowościach, promocjach, wyprzedażach

 

POKAŻ WIĘCEJ
ZWIŃ

Najbardziej popularne marki karm dla psów i kotów
Brit Premium, Brit Care, Eukanuba, Purina Dog Chow, Purina Pro Plan, Bosch, Acana