Nasz sklep internetowy stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu. Więcej informacji czytaj. zamknij
Informacja ze sklepu
 
ZASTRZEŻENIA PRAWNE

Witamy na stronach Taniakarma.pl będącej własnością SUPER ZOO Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu (uzyskanie dostępu do witryny, otwieranie stron, przeglądanie, pobranie dowolnej części witryny, wykorzystanie witryny lub jej zawartości w inny sposób) zarówno przez zarejestrowanego klienta, jak i niezarejestrowanego gościa jest równoznaczne z zaakceptowaniem poniższych warunków. Niezaakceptowanie ich uniemożliwia korzystanie z witryny www.Taniakarma.pl.


1. Prawa autorskie

1.1 Zawartość witryny (teksty, grafiki, loga, ikony klawiszy, obrazki, fragmenty publikacji) oraz wszystkie inne jej fragmenty stanowią własność SUPER ZOO Sp. z o.o., dostawców i producentów.

1.2 Cała zawartość witryny jest objęta ochroną, wynikającą z przepisów polskiego i międzynarodowego prawa autorskiego.

1.3 Wszystkie mechanizmy i oprogramowanie używane na tych stronach są własnością SUPER ZOO Sp. z o.o. lub są wykorzystywane na podstawie licencji i są chronione prawami autorskimi i innymi.


2. Licencje i dostęp do serwisu

2.1 Zgodnie z prawem autorskim oraz przepisami o ochronie baz danych każdy użytkownik otrzymuje niewyłączną, ograniczoną licencję na korzystanie z serwisu tylko w celach prywatnych, bez możliwości pobierania lub zapisywania stron (innego niż cache'owanie), dokonywania ich modyfikacji lub podziału (poza przypadkami, kiedy SUPER ZOO Sp. z o.o. wyraźnie udzieli na to pisemnej zgody).

2.2 Powyższa licencja nie zezwala na:
- odsprzedaż lub wykorzystanie w celach komercyjnych stron i ich zawartości;
- pobieranie i wykorzystanie list produktów, opisów, danych handlowych (cen), dowolnego, pochodnego użycia stron
lub zawartości tego serwisu;
- pobieranie lub kopiowanie informacji o kontach klientów w celu przekazania ich innym sprzedawcom;
- eksplorację danych, wykorzystywanie robotów lub innych narzędzi do gromadzenia i wydobywania danych.

2.3 Strony lub ich części nie mogą być kopiowane, duplikowane, reprodukowane, sprzedawane, odsprzedawane, dystrybuowane, przekazywane, wyświetlane, przesyłane, przedrukowywane, sublicencjonowane, wykorzystywane
w celach komercyjnych bez uprzedniego pisemnego zezwolenia SUPER ZOO Sp. z o.o.

2.4 Nie zezwala się na ramkowanie serwisu lub zastosowanie techniki ramkowania i wykorzystanie w takiej prezentacji znaków handlowych, loga lub innych informacji, będących własnością SUPER ZOO Sp. z o.o. (zdjęć, obrazków, tekstów, budowy, układu i kształtu stron) bez uprzedniego pisemnego zezwolenia firmy Taniakarma Sp. z o. o.

2.5 Nie zezwala się na wykorzystanie metatagów lub innych znaczników - ukrytych ciągów znaków lub tekstów z nazwą lub znakami handlowymi firmy SUPER ZOO Sp. z o.o.bez jej uprzedniego pisemnego zezwolenia.

2.6 Udziela się ograniczonego, odwoływalnego, niewyłącznego prawa do tworzenia linku do strony serwisu "Home", o ile
nie przedstawia on firmy SUPER ZOO Sp. z o.o., firm współpracujących, produktów i usług w fałszywy, mylący, poniżający sposób.

2.7 Nie zezwala się na wykorzystanie logo Taniakarma, grafiki czy znaku towarowego, będących własnością SUPER ZOO Sp. z o.o. jako części linku, bez uprzedniego pisemnego zezwolenia firmy SUPER ZOO Sp. z o.o.

2.8 Nie zezwala się na wykorzystanie serwisu w sposób, który naruszałby niniejsze warunki albo wszelkie obowiązujące prawa lub przepisy (między innymi dotyczące publicznych sieci komunikacyjnych), a także w sposób, który powoduje albo może spowodować uszkodzenie niniejszej witryny, przerwę w pracy lub zakłócenia w pracy.

2.9 Nie zezwala się na podejmowanie prób uzyskania nieuprawnionego dostępu - przez działania hakerskie - do dowolnej części niniejszej witryny, kont klientów ani wszelkich systemów komputerowych lub sieci przyłączonych do niniejszej witryny.

2.10 Nie zezwala się na gromadzenie lub podejmowanie prób gromadzenia informacji o klientach serwisu za pośrednictwem niniejszej witryny.

 

Dostawy

     

Copyrights

Wszelkie znaki towarowe, loga producentów oraz nazwy użyte na stronach sklepu, należą do ich prawowitych właścicieli, użyte zostały jedynie w celach informacyjnych.

Newsletter

Zamów informacje o nowościach, promocjach, wyprzedażach

 

POKAŻ WIĘCEJ
ZWIŃ

Najbardziej popularne marki karm dla psów i kotów
Brit Premium, Brit Care, Eukanuba, Purina Dog Chow, Purina Pro Plan, Bosch, Acana